20/04/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ Artan Grubi ironizon dhe “tallet” me “VLEN”

    Artan Grubi përmes një video të shkëputur në një nga takimet e koalicionit “VLEN” ka ironizuar këta të fundit sa i përket pjesëmarrjes së qytetarëve.

    Në videon e publikuar në “Facebook”, Grubi i drejtohet anëtarëve të VLEN duke i thënë që të kthejnë kamerën edhe nga njerëzit për të marrë pjesëmarrjen e tyre. Ndërkohë, në vijim ai i rikujton atyre dhe i jep dhe një mesazh të qartë se në zgjedhje “Fronti Europian” do të fitojë me 25+.

    SHIKO VIDEON