19/06/2024
Lajme Maqedoni

Tetovari: Nuk” ia-VLEN” Bekim Qoku, nuk e njohim kush është (VIDEO)

    Kandidati për deputet nga Vetvendosja  i cili vjen nga Struga dhe do të garoj në Tetovë, Bekim Qoku nuk është i mirëpritur nga tetovarët. Qokun shumica e tetovarëve nuk e njohin andaj edhe dyshojnë se si do të votojnë dikë që nuk e njohin.

    “Skam dëgju asgjë, nuk ia VLEN, të harxhojë për njeriun që nuk ia VLEN, jo në Strugë, Tetovë e Kërçovë as 1, 2.3, 4, 5,  6. Bekim Qoku nuk ia VLEN” thotë tetovari.

    Ndryshe zgjedhjet presidenciale do të mbahen me 24 Prill ku do të përbllet Bujar Osmani dhe Arben Taravari dhe zgjedhjet parlamentare do të mbahen me 8 Maj ku do të përballen dy blloqe Fronti Europian dhe VLEN.