22/05/2024
Lajme Maqedoni

Taravari me shokë të frikësuar për dështimin, Mickoski u bën thirrje votuesve të VMRO-së të marrin pjesë në tubimin e VLEN

    Ashtu si dhe është njoftuar më herë VLEN zhvilloi tubimin përmbyllës në orën 20:00 te Sheshi Iliria në Tetovë.

    Ajo që vlen të theksohet është fakti se përveç organizatorëve të VLEN punën për të mbledhur njerëz e kanë marrë përsipër dhe VMRO-DPMNE, shkruan news33.tv.

    Të besuarit e Hristijan Mickoski u kanë dërguar mesazh votuesve të vet ku i bëjnë thirrje që të marrin pjesë nesër në tubimin e VLEN.