17/04/2024
Kosovë Lajme

Vëllai i Liridonës takon nipat pas 3 muajsh: Daja duam t’i çojmë mamit lule te varri

Leonard Ademaj, vëllai i Liridona Ademajt e cila u vra me kërkesë të bashkëshortit të saj, Naim Murselit, ka takuar së fundmi dy nipërit e tij. Pas shumë muajsh, Leonardi ka udhëtuar drejt Suedisë, ku dy nipërit Dioni dhe Diari jetojnë dhe janë nën kujdesin e shërbimeve sociale të atij vendit, ku dhe i përmalluar

Lexo më shumë
Kosovë Lajme

3 muaj pa Liridonën, i vëllai prek me fjalët: Dhimbja sa vjen e shtohet…

Sot, bëhen tre muaj nga vrasja e Liridona Ademajt. E teksa ditët kalojnë, dhimbja dhe malli te familjarët vijon e të rritet. Së fundmi, ka qenë vëllai i Liridonës, Leonard Ademaj, i cili në llogarinë e tij në “Facebook”, shkruan se dhimbja sa vjen e shtohet dhe se ata i mban shpresa që drejtësia nuk

Lexo më shumë