20/04/2024
Kosovë

E rëndë në Prishtinë/ Dy vajzat rrahin babanë

Ditën e djeshme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në rrugën ‘Viktor Majer’ në Prishtinë, ku dy vajza po dyshohen se kanë ushtruar dhunë ndaj babait të tyre. Dhuna në familje, është një fenomen shumë shqetësues, ku kohët e fundit këto raste sa vijnë dhe shtohen, pasi çdo ditë persona të ndryshëm

Lexo më shumë
Lajme Shqipëri

“Unë e qëllova babanë me katër plumba, motra mori përsipër fajin”, detaje të reja të vrasjes në Durrës

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e zbuluar ditën e djeshme në Durrës, ku tre fëmijë janë përfshirë në vrasjen e babait të tyre. Hysen Meta, djali 24-vjeçar, i viktimës Pëllumb Meta, ka dëshmuar para policisë se ka qenë ai personi që ka shkrepur me armë, raporton euronews.al, transmeton Klankosova.tv. Ai thotë

Lexo më shumë