30/05/2024
ShowBiz

Sara Hoxha: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës…

    Ka deklaruar Sara Hoxha sonte në puntatën e parë të emisionit më të bukur për fëmijë “Në Kurthin e Piter Pan 7” në Tv Klan.

    Alketa Vejsiu: Bashkëshortja e Ledri Vulës apo ish-bashkëshortja? Se e bëra prezantimin dhe nuk e kam të qartë…

    Sara Hoxha: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës!

    Alketa Vejsiu: Ke qenë shoqja e tij apo jo, partnerja…

    Sara Hoxha: Po, partnerja.