22/05/2024
ShowBiz

Pas “thumbave” të Olsi Bylykut, Top Channel nis betejën ligjore ndaj aktorit

    Tashmë përplasje mes Olsi Bylykut dhe Top Channel është përshkallëzuar, pasi televizioni ka çuar në gjyq aktorin e humorit. Ai duhet të paraqitet në gjykatë më 16 korrik të këtij viti, pasi Top Channel pretendon se ka shkaktur dëm.

    Vetë Olsi e ka publikuar foton në Instastory, ku shkruan: Gabim shumë i madh!