22/05/2024
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët dhe më i ngrohtë me periudha me diell. Pasdite do të ketë reshje lokale të dobëta shiu. Do të fryjë erë e dobët deri mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 11, ndërsa maksimalja do të arrijë nga 20 deri në 26 gradë.