20/04/2024
Uncategorized

Parashikimi i motit për sot

    Moti sot do të jetë pjesërisht me vranësira, pasdite dhe kah fundi i ditës me reshje të kohëpaskohshme të dobëta shiu në pjesët perëndimore dhe lindore. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga jugu. Temperaturat do të sillen nga 0 deri në 19 gradë.