30/05/2024
Lajme Maqedoni

PAMJE/ VLEN hapi shtabin, autobusët me njerëz nga Tetova dhe Shkupi zbarkojnë në Strugë

    Koalicioni opozitar “VLEN” hapën shtabin në Strugë. Por, ndryshe nga ç’ka u shit nëpër media organizatorët janë stërmunduar që t’ i hedhën hi syve të shqiptarëve. Siç shihet dhe nga pamjet autobusët kanë zbarkuar nga Tetova dhe Shkupi në Strugë.

    Për të treguar se Struga është me “VLEN”, Taravari me shokë ka mbledhur njerëz nga Tetova e Shkupi dhe i ka dërguar në Strugë, shkruan news33.tv.