20/05/2024
Botë

Një person ndjek policinë me motor-sharrë

    Në Skoci një burrë u filmua derisa po ndiqte policinë në rrugë me një motor sharrë.

    Siç ka njoftuar policia skoceze në lidhje me ngjarjen është arrestuar një 27-vjeçar, shkruan Metro, përcjell Klankosova.tv

    Ndërkohë, rruga ishte e mbyllur dhe u kërkua që njerëzit të shmangnin zonën ku ndodhi incidenti.

    “Nuk ka asnjë rrezik më të gjerë për publikun dhe oficerët qëndrojnë në vendngjarje ndërkohë që hetimet janë duke vazhduar”, njoftoi policia skoceze.