30/05/2024
ShowBiz

“Në këtë moment lindi dashuria”, Vesa Luma nxjerr foton e takimit të parë të Diola Dostit me biznesmenin kosovar

  Diola dhe Erolld Belegu janë një nga çiftet më të përfolur në rrjet kohët e fundit.

  Prej dy muajsh ata kanë bërë publike lidhjen e tyre, ku pas atij momenti nuk ngurojnë të postojnë foto dhe ndajnë momente nga jeta e tyre private për fansat në rrjetet sociale. Së fundmi çifti ka ndrë fotografi nga pushimet e tyre luksoze në Bali.

  Para disa javësh në një rrëfim para një muaji, bizesmenit Erolld Belegu ka treguar për njohjen me Diolën duke thënë se filloi shumë rastësisht dhe se dyshja ishin takuar për herë të parë në një koncert të Vesa Lumës.

  “Vesa më së pari na ftoi, ishim ulur afër njëri-tjetrit, pak me insistimin tim, dhe ashtu u njoftuam aty dhe prej aty, shumë shpejt u zhvilluan gjërat”, tha ai.

  Pra is duket “shkes” për çiftin është bërë këngëtarja Vesa Luma, pasi Diola dhe Erolldi janë njohur dhe dashuruar në koncertin e saj. Këngëtarja e ka kapur këtë moment si dhe ka publikuar një foto ku Diola Dosti dhe Erolld Belegu janë takuar dhe ulur pranë njëri-tjetrit në koncert.

  Pra këtu, në Pikëvese, në kërë moment lindi dashuria e dy miqve të mi që i dua fort. Ju knofsha në dasëm”, – shkruan këngëtarja.

  “Në këtë moment lindi dashuria”, Vesa Luma nxjerr