20/05/2024
ShowBiz

“Mos prek me dorë moj k…ë”, tensionohet situata mes Eglës dhe Rozës: O e fëlliqur që për të egzistuar në “Big Brother” lë nam

  Egla dhe Roza kanë patur shpesh përplasje me njëra-tjetrën, duke përfunduar në ofendime të rënda.

  Mirëpo mbrëmjen e kaluar, debati mes dyshes ka degraduar thuajse në përleshje fizike. Teksa të dyja kanë qenë në oborr të shoqëruara edhe nga banorët e tjerë, Egla ka ofenduar rëndë Rozën dhe si pasojë kjo e fundit ka tentuar t’i largojë jastëkun që ajo mbante në dorë përpara fytyrës.

  Në këtë moment është ngritur Meritoni, i cili është përpjekur të qetësojë situatën. Po ashtu Graciano ka ndërhyrë, duke tërhequr Rozën dhe duke i thënë se nuk duhet ta prekë me dorë.

  “O grua banale, o gojë e pisët ta kam kënduar këngën, fundi i njerëzisë, tmerri i merzisë.”– tha konkurrentja, teksa Egla duke u “tallur” i kërkoi moderatores që të shkojë te Julian Deda sepse sipas saj ai ia mban “këngën” si dhe e ka quajtur “k*kë e vogël”.

  Roza: A e kupton sa gojë e pistë je ti? O grua banale, o e pisët si i thua ato fjalë? Turp për ty. Si i thua ato fjalë?

  Graciano: O Roza çfarë je duke bërë? Ç’punë ke që e prek me dorë moj vajzë?

  Roza: Po i heq jastikun, s’po e prek me dorë.

  Graciano: Po prek jastikun që ajo e ka në dorë.

  Roza: Grua banale. O e fëlliqur që për të egzistuar në “Big Brother” lë nam, prek fundit.

  Roza: O grua banale, o gojë e pisët ta kam kënduar këngën, fundi i njerëzisë, tmerri i njerëzisë. O banale femër

  Egla: Shko te Juli yt se ai ta mban këngën.

  Romeo: Juli të paktën nuk i nominon njerëzit e vet.