22/07/2024
ShowBiz

“Me nusen jemi të huaj”, Bes Kallaku i hap zemrën fermerëve, ndërsa konfirmoi ndarjen me Xhensilën

    Kryeplaku i “Ferma VIP”, Bes Kallaku ka konsumuar darkën me fermerët pas përfundmit të spektaklit, ku edhe ka hapur zemrën me ta.

    Aktori konfirmoi ndarjen me partneren, Xhensila Myrtezaji për të cilën janë përfolur prej muajsh. Besi e quajti Xhensilën “ish-bashkëshorte” duke sqaruar njëherë e mirë se martesa e tyre ka marrë fund.

    Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten“, tha ai.

    Biseda erdhi mjaft natyrshëm, teksa aktori po tregonte bisedën me mikun e tij, historia e këtij të fundit e kishte emocionuar.

    Nuk vlerësojmë ditët e mira. Ai më tha kam tre fëmijë. Më ka emocionuar shumë. Vajza e dytë nuk i fliste dhe nuk i ecte. Jam në shtëpi me nusen më tha dhe jemi të huaj, nuk jemi bashkë. E rëndësishme është t’i kemi mirë me shëndet“, u shpreh Bes Kallaku.