20/04/2024
ShowBiz

Luizi nuk mbahet: Ledion ti je i preferuari im, jo ata. Ja çfarë më tha gjinekologu për vajzën

    I ftuar special mbrëmjen e sotme është fituesi i edicioniit të kaluar të “BBVA3”.

    Ai u bë pjesë e studios që në fillimin e “primet”, teksa Ledioni e pyeti se cili prej banorëve është i preferuari i tij.

    Më tej ai pohoi se jeta i ka ndryshuar plotësisht pas fitimit të edicionit të vitit të kaluar.

    Ndërsa ndau dhe një moment gazmor me publikun teksa rrëfeu që gjinekologu ia ka pohuar plotësisht se vajza që ai po pret të sjellë në jetë bashkëshortja e tij, Kiara Tito, i ka ngjarë atij.