22/07/2024
Maqedoni

Lirim Mehmetaj: Jo koalicioni VLEN por FLEN!

    Gazetari dhe analisti i njohur politik, Lirim Mehmetaj në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia, e ka quajtur koalicionin e opozitës shqiptare VLEN me emër të ri ironizues FLEN, siç tha ai, për ofertën e tyre të zbehtë politike.

    Mehmetaj shtoi se “FLEN-i” nuk ofron asgjë të re në skenën politike, krahasuar me atë çka ofron BDI duke realizuar shumë premtime zgjedhore në çdo mandat.