30/05/2024
Maqedoni

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

    Kryesisht me diell dhe e ngrohtë me erë të dobët deri mesatare nga verilindja. Me diell dhe e ngrohtë me vranësira të ulëta deri në mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verilindor. Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare. Do të fryen erë e dobët nga drejtimi verior.