22/05/2024
ShowBiz

Kiara Tito na prezanton me vajzën Luna Mari, publikon foton familjare krah Luizit

    Moderatorja Kiara Tito ka publikuar ditën e sotme një foto mjaft të ëmbël me vajzën Luna Mari dhe partnerin e saj Luizin.

    Ajo ashtu si edhe këngëtari është bërë nostalgjike për rrugëtimin që pati në shtëpinë e Big Brother.

    Në portretin e bukur familjar dyshja simpatike shfaqen duke puthur të voglën e tyre.

    “07.05.2023-07.05.2024, sa shpejt ndryshojnë netët”, shkruan Kiara krah fotove.