18/06/2024
Lajme Maqedoni

Ja si do të jetë moti sot

    Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, vende vende për të dendura, posaçërisht gjatë natës. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, ndërsa përgjatë Vardarit dhe në pjesët lindore të vendit e përforcuar nga drejtimi juglindor. Temperatura minimale do të arrij prej 12 deri në 18 gradë, shkruan news33.tv.