11/07/2024
ShowBiz

I hodhi alkool në sy Meritonit, ja momenti që solli përjashtimin e Eglës (VIDEO)

    Egla Ceno u përjashtua përfundimisht nga loja e Big Brother Vip pas incidentit të rënëdë të ndodhur mbrëmjen e djeshme me Meritonin.

    Gjatë darkës që po konsumonin në oborr, nje debat mes Eglës dhe Meritonit ka degraduar, aq sa kjo e fundit i ka hedhur një gotë më verë në kokë Meriton Mjekiqit, pasi sipas aktores ai konsumon shumë alkool.

    Meritoni i është drejtuar aktores duke i thënë se “Je një femër psikopate dhe e çmendur”. Në debat është përfshirë edhe partnerja e Meritonit, Ilnisa e cila është përplasur ashpër me Eglën, duke i thënë asaj “pise femër, fundërrinë” dhe paralajmëroi Eglën se me këtë sjellje do e kapin për leckash jashtë.

    Por Egla iu kundërpërgjigj Ilnisës duke e kërcenuar: “Do dhe ti ndonjë gotë kokës?”

    Shiko videon ketu