22/05/2024
ShowBiz

I gjithi i veshur me Gucci, çmimi marramendës i kostumit të Ledionit në “prime”

    Ndjekësit në rrjetet sociale shpesh publikojnë të dhënat se sa kanë kushtuar veshjet e banorëve të Big Brother, ndërsa mbrëmjen e djeshme në lupën e tyre ka qenë dhe moderator Ledion Liço. Ky i fundit kishte zgjedhur mbrëmjen e djeshme një kostum nga Gucci, me detaje gjarpërinjsh, i cili sipas ndjekëse ka kushtuar mijëra euro. E gjithë veshja e Ledionit, sipas publikimit në faqet online, për spektaklin e djeshëm ka kushtuar 5475 euro.