22/07/2024
ShowBiz

Heidi dhe Romeo i thonë “Po” njëri-tjetrit, martohen në “BBV”

    Në shtëpinë e BBV3, ka nisur dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos.

    Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje. Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.