19/04/2024
ShowBiz

Habit vajza e Rita Latit: Mami bëri festë kur humba virgjërinë 18 vjeç, më bleu tortë

    Vajza e aktore së njohur Rita Lati, ka thënë gjatë një deklarate në Bog Brother, se mamaja e saj ka bërë festë kur ajo ka humbur virgjërinë në moshën 18 vjeçare.

    Ajo tha se Rita Lati ka blerë tortë, kur i dha lajmin se kishte bërë seks me të dashurin e saj.

    Roza: Unë pasi e bëra këtë gjë me të dashurin tim, i them mamit, sepse mami është shoqja ime e ngushtë.Dhe për faktin që ia thashë bleu tortë.

    Jul Deda: Në çfarë moshe e ke ngrënë këtë tortë?

    Roza: 18 e gjysmë.