22/05/2024
Lajme Maqedoni

Glauk Konjufca kundër Taravarit: Çdo votë për Siljanovskën e VMRO-së është votë antishqiptare! (VIDEO)

    Kryetari i Kuvendit të Kosovës sot ka folur rreth takimit mes kreut të VMRO-së, Hristjan Mickovskit dhe Arben Taravarit. Ai në një prononcim ekskluziv për portalin TS thotë se nuk e mbështesin kandidaten për presidente nga VMRO-ja Gordana Siljanovska Davkova.

    Shiko videon