30/05/2024
ShowBiz

“Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty”/ Ish-konkurentja e Big Brother humb njeriun e zemrës (Foto)

    Ish-konkurentja e “Big Brother VIP1” si dhe këngëtarja Xheisara Frisku, ka ndarë një lajm të trishtë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

    Nëpërmjet një statusi të ndjerë në rrjetin social ‘Instagram’, s

    hoqëruar me një fjongo të zezë, artistja ka treguar se babai i saj ka ndërruar jetë.

    “Gjysma e shpirtit tim u shua bashkë me ty babi”, ka shkruar Xheisara.

    Big Brother Vip. Xheisara Frisku