20/05/2024
Maqedoni

Fotografia, Taravari-Mickoski/ Syla: Vota ndaj tij tashmë ashiqare është anti- shqiptare, Zoti e marroftë!

    Analisti politik nga Kosova, Valon Syla ka reaguar ashpër pas takimit dhe fotografisë mes Mickoskit dhe Arben Taravarit.
    Sipas Sylës, vota “për” VLEN-in sipas Sylës tashmë votë anti-shqiptare.


    Taravarin Syla e ka krahasuar me ish kryeministrin Abazeviq.

    “Zoti e marroftë”, ka shkruar në fund të shkrimit në “Facebook”, Valon Syla.

    “A po del Taravari, si Abazoviqi 2.0. Te kqyrim mbeshtetjen e shqiptarëve. Vota ndaj tij tashmë ashiqare eshtë anti- shqiptare. Zoti e marroftë!”, ka shkruar Syla.