22/07/2024
Lajme ShowBiz

Feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Artjola Toska

    Artisja “tironce”, e madhja Artjola Toska, feston sot dtëilidjen.

    Një “lumë” urimesh kanë vërshuar në rrjetet sociale të këngëtares, ku përveç familjarëve dhe miqve atë e kanë uruar dhe të gjithë ata që janë rritur dhe kanë festuar me këngët e saj.

    Këngëtarja shqiptare e muzikës popullore, krijuese e dhjetëra hiteve mbush sot 47-vjeç. Artjola njihet si një nga personazhet më të dashur dhe pavarësisht që vitet kalojnë ajo vijon të jetë më e kërkuara.