13/07/2024
Lajme ShowBiz

Feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush Artjola Toska

Artisja “tironce”, e madhja Artjola Toska, feston sot dtëilidjen. Një “lumë” urimesh kanë vërshuar në rrjetet sociale të këngëtares, ku përveç familjarëve dhe miqve atë e kanë uruar dhe të gjithë ata që janë rritur dhe kanë festuar me këngët e saj. Këngëtarja shqiptare e muzikës popullore, krijuese e dhjetëra hiteve mbush sot 47-vjeç. Artjola

Lexo më shumë