19/06/2024
Futboll Maqedoni

E trishtë/ Ndërron jetë Dashmir Beari

    Ka ndërruar jetë trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari.

    Beari ishte seleksionuesi i përfaqësueses U-17 të Maqedonisë.

    Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur në Facebook kolegë dhe miq të të ndjerit, duke shkruar se ikja e tij në amshim ka shokuar e pikëlluar opinionin e miqtë e shumtë që kishte.