20/04/2024
ShowBiz

Ç’po ndodh? “Të dua shumë!” Egla Ceno puthet me Meriton Mjekiqin: O vdiqa, u kënaqa…..

  Ka qenë Meritoni i cili ka ngacmuar Eglën, duke i  thënë “a më don mua? Pse s’më puth?”.

  Egla i është përgjigjur me ironi se do shumë, ndërsa i është afruar dhe e ka puthur në faqe.

  Veprimi i dyshes nuk i ka pëlqyer aspak Ilnisës, e cila teksa lante enët, i ka parë shtrembër.

  Pjesë nga biseda:

  Meritoni: Ke dashuri për mua?

  Egla: Shumë!

  Meritoni: A më do mua?

  Egla: Shumë!

  Meritoni: Pse s’më puth?

  Egla: Po more hajde (Egla puth Meritonin në faqe)

  Meritoni: O vdiqa, u kënaqa… Unë nuk e putha, Egla më puthi.