30/05/2024
Lajme Maqedoni

Bujar Osmani 20 mijë vota para Arben Taravarit, ja sa vota kanë marrë deri tani

    Teksa numërimi i votave vijon kandidati i Frontit Europian, Bujar Osmani, është shumë para nga kandidati tjetër shqiptar në këto zgjedhje Arben Taravari.

    Siç shihet dhe nga rezultatet e deritanishme Osmani është 20 mijë vota para Taravarit.