22/05/2024
Maqedoni

Bekteshi ironizon me humbjen e Taravarit: Te cili noter e dorëzove dorëheqjen

    Duke u mbështetur në rezultatet momentale të zgjeshjeve presidenciale, Ministrini i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi ka pyetur kandidatin e opozitës shqiptare se në cilin noter do e nënshkruar dorëheqjen.

    “Arben te cili noter e dorëzove DORËHEQJEN? P.S. Izet për ty vlen 🙂 e njejta pytje”, ka shkruar Bekteshi.

    Kujtojmë, ishte ministri Bekteshi ai që para fushatës zgjedhore sfidoi Taravarin dhe opozitën për dorëheqje nga politika në rast humbjeje, kjo sfidë u pranua nga të gjithë aktorët politik.