30/05/2024
Lajme Maqedoni

Ali Ahmeti iu drejtohet simpatizantëve të Frontit Europian nga sheshi i Tetovës

    Në një atmosferë përplotë hare dhe muzik festohet fitorja e Frontit Europian.

    Nga sheshi i Tetovës Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti, ka falenderuar të gjithë qytetarët dhe bashkpuntorët.