13/07/2024
ShowBiz

VIDEO: Momenti kur Ilnisa rrëzohet

    Ilnisa u rrëzua aksidentalisht, teksa i drejtohej tavolinës së ngrënies në kuzhinë, ku ndodhej edhe Meritoni.

    Banorja rrëshqiti dhe humbi ekuilibrin dhe partneri i saj e pyeti nëse u lëndua. Moderatorja u përpoq ta kalonte situatën me humor, teksa i tha Meritonit se e mori mësysh.

    Dy konkurrentët kanë qëndruar pranë njëri-tjetrit duke shijuar romancën që nga spektakli i mbrëmshëm, kur “Vëllai i Madh” u hoqi dënimin që i kërkonte të ruanin distancën.

    Shiko videon ketu