30/05/2024
Lajme Maqedoni

VIDEO/ Bujar Osmani lë mbrapa Arben Taravarin, me fishekzjarre dhe brohoritje qindra qytetarë festojnë në sheshin “Skëndërbeu”

    Procesi i numërimit të votave po vijon, mirëpo tashmë nuk ka më dyshime se Bujar Osmani ka mundur Arben Taravarin. Për këtë arsye dhjetra automjete dhe qytetarë kanë dalë në Sheshin “Skëndërbeu” ku dhe kanë filluar festimet.

    Siç shihet dhe nga pamjet me brohoritje dhe fishekzjarrë mbështetësit e Frontit Europian janë të kënaqur nga rezultati i zgjedhjeve.