20/06/2024
Botë

Tragjedi, po punonin në çati, 15-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën para syve të të atit

    Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Aleksandropolisit ditën e sotme.
    Një 15-vjeçar, ka humbur jetën para syve të të atit.

    Ngjarja ka ndodhur teksa 15-vjeçari po punonte me të atin në çatinë e pallatit pesëkatësh, ku ndodhet banesa e familjes.

    Për arsye ende të panjohura, ai humbi ekuilibrin dhe u rrëzua.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar ekipet e shpëtimit nga EKAV dhe zjarrfikësja. Por 15 -vjeçari u shpall i vdekur në vendngjarje.