22/05/2024
Maqedoni

Tragjedi në Shkup/ Vëllai vret vëllanë dhe kunatën

    Vrasje e dyfishtë pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.


    Jozyrtarisht, një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë. Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

    Priten informacione zyrtare nga MPB.