19/04/2024
Lajme Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me diell. Pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare, përgjatë Vardarit e përforcuar nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej

Lexo më shumë