20/04/2024
Lajme Shqipëri

PAMJE TË RËNDA! 53 vjeçari hidhet nga kati i 6-të i pallatit dhe ndërron jetë

Një 53 vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e kësaj të marte në Tiranë, pasi është hedhur nga kati i 6-të në zonën e “Ali Demit”. “Më datë 26.03.2024, në rrugën “Sali Nivica”, është vetëhedhur nga kati i 6-të i një pallati shtetasi I. T., 53 vjeç, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra ka

Lexo më shumë