20/04/2024
Lajme Maqedoni

Ziadin Sela në odën e Efraim Bakiut: Takova burra të fjalës e idealit!

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ka zhvilluar një takim në fshatin Nikushtak të Kumanovës. I shoqëruar nga sekretari Krenar Lloga, nënkryetari Elmi Aziri, zv.ministri Tiron Jajaka, drejtori Driton Nebiu si dhe zv.drejtori Mevludin Sinani, Sela vizitoi odën e Efraim Bakiut. Përmes një postimi në “Facebook”, lideri i Aleancës për Shqiptarët shkruan se gjatë

Lexo më shumë
Lajme Maqedoni

Ziadin Sela në odën e familjes Isufi

Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, është ulur në odën e kryetarit të degës në Haraçinë, Skënder Isufit. Ka qenë vetë Sela i cili në llogarinë e tij në “ Facebook”, ka publikuar foto nga darka e shtruar ku bën me dije se gjatë kësaj darke me miq e bashkëfshatarë diskutuan për një sërë

Lexo më shumë