20/04/2024
ShowBiz

VIDEO/ Mes aludimeve se është ndarë nga Bes Kallaku, Xhensila shfaqet në super formë! Zbulon bashkëpunimin me reperin shqiptar

Xhensila Myrtezaj është një personazhet më të komentuara t momentit në botën e showbiz, teksa përflitet se këngëtarja është në proces dicorci me aktorin Bes Kallaku. Çifti nuk ndiqet më në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e tyre që kanë së bashku. Por duket se Xhensila ka vendosur që në një moment të vështirë për

Lexo më shumë
ShowBiz

Alarm për bombë në lokalin e Noizyt

Policia e Durrësit është “ngritur në këmbë” pas një alarmi për bombë në lokalin e reperit të njohur, Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit si Noizy. Burime për mediat bëjnë me dije se alarmi për bombë ka rezultuar i rremë, pasi në tarracën e lokalit të Noizyt është hedhur vetëm një kapsollë. Nga

Lexo më shumë