20/04/2024
Shqipëri

VIDEO/ Dhjetra policë rrethojnë Audin luksoz, nxjerrin nga makina shoferin

Forca të shumta policie kanë ndaluar në qytetin e Fierit një automjet pa targa. Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga “JOQ”, automjeti tip “ Audi” është ndaluar në mes të rrugës duke bërë të mundur edhe shoqërimin e shoferit për në Komisariat. Momenti i arrestimit Paaraprakisht dyshohet se shoferi, identiteti i të cilit

Lexo më shumë