13/04/2024
Maqedoni

“Njerëzit ofendojnë, pse kurani arabisht?” Hoxhë Musliu: Po ashtu e ka dërguar Zoti

Hoxha nga Drenasi, Osman Musliu ka qenë i ftuar në emsionin ‘Gallatë’ me Arben Ahmetin në Kanal10. Hoxha ka folur për karakteristikat e agjerimit dhe ushqimin e duhur për të bërë iftar. Sipas tij, hurma është ushqimi me i mirë për të bërë iftar pas një agjërimi të gjatë, raporton gazeta10. “Edhe pejgamberi ka bërë

Lexo më shumë