20/04/2024
Futboll

Goglat rezervojnë spektakël, mësoni sfidat gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

Në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit është hedhur shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë. Egnatia, Vllaznia, Kukësi dhe Tirana kanë mësuar kundërshtarët e tyre në këtë fazë të kompeticionit. Nga hedhja e shortit janë rezervuar përballje interesante, teksa goglat kanë vënë përballë Kukësin dhe Tiranën. Në ndeshjen e dytë do të sfidohen Egnatia

Lexo më shumë