19/04/2024
Lajme Maqedoni

Konventa promovuese e kandidatit për President, Arben Taravari në Gostivar, i ulur krah Bilal Kasamit

Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga radhët e koalicionit VLEN. Kjo ngjarje po zhvillohet në Gostivar ku dhe janë mbledhur me dhjetra qytetarë. Kandidati i përbashkët për president i LD-së, Besës dhe Alternativës dhe përfaqësuesve të Vetëvendosjes në Maqedoninë e Veriut, Arben

Lexo më shumë