20/04/2024
Shqipëri

17-vjeçari i vjedh “Snapchatin” dhe kërcënon të miturën: Do të publikoj fotot intime nëse s’kryen marrëdhënie seksuale me mua

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Lezhës pasi shantazhonte një tjetër të mitur. Sipas njoftimit të Policisë mësohet se adoleshenti i kishte vjedhur 16-vjeçares llogarinë në “Snapchat” dhe e shtantazhonte atë se do t’i publikonte fotot personale nëse nuk kryente marrëdhënie seksuale me të. I riu u arrestua, ndërkohë veprimet procedurale me

Lexo më shumë