22/07/2024
Lajme Maqedoni

“Më tradhtoi mua dhe qytetarët”, Ziadin Sela zbulon bisedën me Taravarin: E pyeta dhe më tha s’do kandidoj për President

Lideri i partisë Aleanca për Shqiptarët, Ziadin Sela, mbrëmjen e kësaj të enjte në një intervistë për Kanalin 10, ka zbuluar dhe një bisedë me Arben Taravarin ku dhe e ka pyetur lidhur me kandidaturën për President. Sela thotë se në vrazhdën e debateve ka pyetur Taravarin se do kandidojë për President apo jo, dhe

Lexo më shumë