13/04/2024
Botë

Tronditëse, djali shkon për të festuar ditëlindjen me prindërit, babai e vret (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një 52-vjeçar, pas një debati me djalin e tij 22-vjeç, e ka qëlluar atë për vdekje, shkruan news33.tv. Një kamera sigurie, ka regjistruar momentin kur burri merr në telefon gruan dhe i jep lajmin e rëndë. “Ai nuk merr frymë. Ai

Lexo më shumë