19/04/2024
Lajme Shqipëri

Fëmijët i vranë burrin, si nëna e Blerina Metës vrau në 2010-ën vjehrrën dhe plagosi bashkëshortin

Krimi në Shënavlash të Durrësit, ku fëmijët bashkëpunuan me njëri-tjetrin për të vrarë babanë, nxjerr në pah dhe një tjetër ngjarje kriminale që lidhet me këtë familje. Mësohet se nëna e Blerina Metës, bashkëshortja e Pëllumb Metës, vrau vite më parë vjehrrën e saj dhe plagosi burrin. Ngjarja ndodhi në Maj të vitit 2010 në

Lexo më shumë