13/04/2024
Botë

Alarm për BOMBË, evakuohet qendra tregtare

Një telefonatë anonime ka shkaktuar panik në një qendër tregtare në Romë. Sipas asaj që mediat vendase raportojnë mesditën e kësaj të diele një telefonatë anonime për alarm për bombë “ngriti në këmbë” karabinierët. Punonjësit dhe qytetarët të cilët ishin brenda qendrës tregtare u evakuuan me shpejtësi, ndërkohë polici mbërriti në vendin e ngjarjes për

Lexo më shumë